DEKLARACA DOSTĘPNOŚCI Czwartek, 29 września 2022 r. | rozmiar czcionki: A- A A+ | kontrast
  • .

Koduj z Gigantami „Cyberbezpieczeństwo”


Zapraszamy na 11 edycję Koduj z Gigantami „Cyberbezpieczeństwo”- bezpłatne warsztaty z programowania dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych

 

Trwają zapisy na Koduj z Gigantami – ,,Cyberbezpieczeństwo” – największe programistyczne oraz edukacyjne wydarzenie dla dzieci i młodzieży w Polsce! Wydarzenie wspierają MEN, GovTech, Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, NASK i ORE, Prezydent Miasta Konina Pan Piotr Korytkowski.

 

Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji.

 

'11 edycja Koduj z Gigantami „Cyberbezpieczeństwo” to cykl ogólnopolskich, bezpłatnych warsztatów z programowania dla uczniów szkół podstawowych i  ponadpodstawowych, prowadzony przez najlepszych trenerów.

 

Warsztaty odbędą się stacjonarnie w Koninie 10-11 oraz 17 - 18 września , w naszej nowej placówce przy ul. Chopina 21G (I piętro)

 

Tym razem tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo w sieci. Warsztaty umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak:
 
Szkoły ponadpodstawowe: C#, Python, Visual Studio

 

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie:

 

Akcji towarzyszy specjalny ranking szkół, w którym placówki z największą liczbą uczestników otrzymają certyfikat uczestnictwa oraz programistyczną tablicę edukacyjną z języka Python.

 

Ranking dostępny jest na stronie ranking.kodujzgigantami.pl

  • image001
  • image002
  • image003