DEKLARACA DOSTĘPNOŚCI Piątek, 12 lipca 2024 r. | rozmiar czcionki: A- A A+ | kontrast

Erasmus


Koleżanki i koledzy, drodzy uczniowie informuję, że 29.01.2027 Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika otrzymał Akredytację w sektorze Edukacja dorosłych/Kształcenie i szkolenia zawodowe. Akredytacja jest „biletem wstępu” na staże zagraniczne, job shadowing i kursy językowe, przyznawana jest na okres od dnia potwierdzenia przyjęcia warunków Akredytacji do dnia 31 grudnia 2027.  

Czytaj więcej...

Tydzień w Grenadzie za nami


Zakończyliśmy pierwszy tydzień praktyk zagranicznych w Hiszpanii w Grenadzie w ramach programu Erasmus+ KA102 pt: "Profesjonalne praktyki w Hiszpanii-kluczem do sukcesu naszych uczniów"

Czytaj więcej...

ERSMUS+


LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH
LISTA OSÓB REZERWOWYCH

HISZPANIA STAŻ


Uczniowie biorący udział w programie Erasmus+ łączą przyjemne z pożytecznym. Podczas wizyty w Hiszpanii odbywają staże zawodowe, a w wolnych chwilach...zobaczcie sami

Czytaj więcej...

Zajęcia z języka angielskiego


3 grudnia , 10 grudnia i 17 grudnia 2019 roku, w ramach zaplanowanego cyklu szkoleń obowiązkowych projektu „Profesjonalne praktyki w Hiszpanii - kluczem do sukcesu naszych uczniów” programu Erasmus +,  odbyły się zajęcia z języka angielskiego.  

Czytaj więcej...

Cykl szkleń z języka zawodowego


27 i 28 stycznia 2020 r. uczniowie klasy 2 i 3 Th oraz 3 Tg , biorący udział w Programie Erasmus+ przeszli cykl obowiązkowych szkoleń z zakresu języka obcego zawodowego i tym samym zakończyli przygotowania do wyjazdu na praktyki do Hiszpanii.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie


Drodzy uczniowie !!
niezbędne informacje dotyczące programu Erasmus +
znajdziecie w gablocie na parterze szkoły

Erasmus+


30 października br. odbyło się pierwsze spotkanie o charakterze informacyjno - organizacyjnym dla uczniów zakwalifikowanych do wyjazdu w ramach programu Erasmus + pt. "Profesjonalne praktyki w Hiszpanii - kluczem do sukcesu naszych uczniów" Nr projektu : 2019-1-PL01-KA102-063632

Czytaj więcej...