Jesteś tutaj: Strona główna
Dzięki inicjatywie Pań: mgr Anny Bąk- Nowak, mgr Joanny Łysiak- Wojtenko, mgr Wiesławy Nowakowskiej, mgr Magdaleny Kazimierczak, przy nieocenionym udziale naszych wolontariuszy: Klaudii Bandowskiej z klasy 1T, Pauliny Janiak z klasy 3Df, Angeliny Matuszak z klasy 3Df, oraz Krzysztofa Fedorowicza z klasy 1Tw zorganizowaliśmy Dzień Dziecka dla naszych małych Przyjaciół .
Czytaj więcej...
Gratulacje dla naszej uczennicy klasy 1Tw Pauliny Chojnackiej za zajęcie 1 miejsca w Konkursie "Skarbonka" zorganizowanym przez Fundację "Pro Familia Mea".
Czytaj więcej...
21.05.2016 roku był to ważny dzień dla pierwszych maturzystów Technikum Mechaniczno-Elektrycznego.
Czytaj więcej...
Nasze drużyny- męska i żeńska wzięły udział w Finale Wojewódzkim w Biegu na Orientację.
Czytaj więcej...
15.06.2016 roku grupa uczennic z klas ratowniczych pod opieką nauczycieli mgr Macieja Binkowskiego i inż. Adama Kacprzaka odwiedziła siedzibę Ochotniczej Straży Pożarnej
w Licheniu Starym.
Czytaj więcej...
Zaczarowany Dzień Dziecka organizowany pod hasłem „Witajcie w naszej bajce” odbył się 5.06.2016 roku w Parku im. Fryderyka Chopina w Koninie, w godzinach od 1300 do 1800.
Czytaj więcej...
Broker ubezpieczeniowy- zawodem przyszłości...mogli się o tym przekonać uczniowie klasy 2Te i 3Te podczas spotkania z absolwentem naszej szkoły Panem Krzysztofem Skiereszem, które odbyło się w dniu 15.06.2016 roku.
Czytaj więcej...
Wszyscy jesteśmy drużyną narodową, dlatego 16.06.2016 roku nasza szkolna społeczność wystąpiła w barwach narodowych.
Czytaj więcej...
Nasza szkoła w dniu 10.06.2016 roku była gospodarzem kolejnych już warsztatów z cyklu „ Spotkania z kulturą Japonii”, tym razem o tematyce dotyczącej sztuk walki.
Czytaj więcej...
Zapraszamy do wzięcia udziału w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym pod hasłem "Zagrożenia i ochrona środowiska przed odpadami", organizowanym przez Fundację Biblioteka Ekologiczna w Poznaniu.
Czytaj więcej...
Klasy 1Te i 1E wraz z wychowawcami- Panią mgr Iwoną Słomczyńską, oraz mgr Renatą Hoderną wzięły udział w happeningu pod hasłem "Razem przeciwko przemocy" prowadzonym przez Orkiestrę Dętą ze Rzgowa.
Czytaj więcej...
02.06.2016 roku odbył się Finał Wojewódzki XVII Licealiady w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Żerkowie.
Czytaj więcej...
W dniu 07.06.2016 roku klasa 1Th i 3Th, wraz z opiekunami Panem Zbigniewem Beinkiem, mgr Joanną Serafińską, mgr Anną Muchą udali się do Parku Rekreacji i Aktywności Fizycznej w Kleczewie.
Czytaj więcej...